Vyhlásenie strany ŠANCA - čas na novú SDK


14.3.2018

Dnešný deň, 14. marec je smutným výročím vzniku nedemokratického fašistického Slovenského štátu v roku 1939, ktorý sa tragicky zapísal do našich dejín deportáciami občanov do koncentračných táborov a vraždením vlastných obyvateľov. 
Odkaz boja predchádzajúcich generácií za slobodu, demokraciu a pravdu je aktuálny aj v týchto dňoch. 
ŠANCA chce prispieť k vytvoreniu demokratickej alternatívy proti súčasnej korupčnými kauzami spájanej vláde a ponúknuť ľuďom možnosť skutočnej voľby v parlamentných voľbách. Vítame preto výzvu OĽANO na spoluprácu demokratických opozičných strán a radi sa k tejto iniciatíve pridáme. Dozrel čas na novú SDK - Slovenskú demokratickú koalíciu.


Strana ŠANCA je občiansko-demokratická strana, ktorá vznikla vroku 2015 s myšlienkou vymeniť skorumpovaných politikov na Slovensku. Bola založená odborníkmi ako manažéri, lekári, daňoví poradcovia či ekonómovia. Od júna 2016 je predsedom strany Viliam Novotný. ŠANCA má vybudované stranícke štruktúry po celom Slovensku, zastúpenie v 52 okresoch a krajské kancelárie v Bratislave, ŽIline, Nitre, Prešove a v Košiciach.

Strana ŠANCA je slušnou, proeurópskou a programovou stranou, ktorá sa jasne hlási k liberálnym hodnotám v ekonomike a ku konzervatívnym hodnotám v spoločnosti. Viac informácií o strane a jej programe nájdete na stránke www.sanca.sk a www.zmenmespoluslovensko.sk.

Spracovávam ... Spracovávam ...