V Banskobystrickom kraji sa musí spojiť pravica s ľavicou proti extrémizmu


25.8.2017
Bratislava 25. augusta - Sme radi, že nezávislý kandidát na post banskobystrického župana Ján Lunter, ktorého kandidatúru od jej ohlásenia podporuje strana ŠANCA, si získava podporu ďalších politických strán. Jána Luntera považujeme za jedinú alternatívu voči Mariánovi Kotlebovi.

Vyzývame preto aj ostatné politické strany naprieč politickým spektrom, aby podporili Lunterovu kandidatúru v župných voľbách a spoločne sa spojili proti extrémizmu. V Banskobystrickom kraji je výnimočná situácia a pravica s ľavicou sa musí zjednotiť voči fašistickej hrozbe.

Ján Lunter je skúsený, úspešný manažér, odhodlaný pomôcť Banskobystrickému kraju. Strana ŠANCA podporuje vo všetkých regiónoch práve ľudí, ktorí dosiahli úspech vlastnou prácou. Preto v župných voľbách postavila aj vlastného kandidáta Františka Oľhu, ktorý kandiduje na post predsedu Prešovského samosprávneho kraja.

Viliam Novotný, predseda strany ŠANCA

Strana ŠANCA vznikla vroku 2015 s myšlienkou vymeniť skorumpovaných politikov na Slovensku. Bola založená odborníkmi ako manažéri, lekári, daňoví poradcovia či ekonómovia. Aj napriek tomu, že ŠANCA mala ambíciu stať sa parlamentnou stranou, výsledky volieb jej členskú základňu neodradili od jej ďalšieho fungovania a rozvoja. Na kongrese strany vHriňovej sa 26. júna 2016 stal jej predsedom Viliam Novotný. Strana má vybudované stranícke štruktúry po celom Slovensku. Strana ŠANCA je slušnou, proeurópskou aprogramovou stranou. Jasne sa hlási kliberálnym hodnotám vekonomike aku konzervatívnym hodnotám vspoločnosti.

Spracovávam ... Spracovávam ...