Reakcia strany ŠANCA na brífing OĽANO


5.3.2018
Bratislava 05. marec 2018 - Strana ŠANCA víta snahu OĽANO o spájanie demokratických síl a o riešenie vládnej krízy ústavnou cestou.

„Súčasná situácia, spoločenská i politická, si žiada zásadné riešenia. Je nevyhnutné spojiť sily a postaviť sa proti vládnutiu SMERU. Je čas, aby parlamentné i neparlamentné demokratické strany spojili svoje sily, aby sa Slovensko vrátilo k odkazu SDK (Slovenská demokratická koalícia). Len spojením je možné poraziť zlo v tejto krajine,“ konštatoval Viliam Novotný, predseda strany ŠANCA.

Pozvanie k okrúhlemu stolu ŠANCA prijíma.


Strana ŠANCA vznikla vroku 2015 s myšlienkou vymeniť skorumpovaných politikov na Slovensku. Bola založená odborníkmi ako manažéri, lekári, daňoví poradcovia či ekonómovia. Aj napriek tomu, že ŠANCA mala ambíciu stať sa parlamentnou stranou, výsledky volieb jej členskú základňu neodradili od jej ďalšieho fungovania a rozvoja. Na kongrese strany v Hriňovej sa 26. júna 2016 stal jej predsedom Viliam Novotný. Strana má vybudované stranícke štruktúry po celom Slovensku. Strana ŠANCA je slušnou, proeurópskou a programovou stranou. Jasne sa hlási k liberálnym hodnotám v ekonomike a ku konzervatívnym hodnotám v spoločnosti.

Spracovávam ... Spracovávam ...