Voľby 2017


Zoznam kandidátov v regionálnych voľbách 2017.

Bratislava

VO č. Okres Titul Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Bydlisko (mesto - obec)
2 Bratislava - Ružinov Ing. Pavol Petrovič 53 Podnikateľ Bratislava - Ružinov
19 Pezinok Mgr. Alexander Held 40 Učiteľ Modra

Trnava

VO č. Okres Titul Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Bydlisko (mesto - obec)
1 Dunajská Streda PhDr. Ján Berceli 37 Podnikateľ Kútniky
1 Dunajská Streda   Marian Bölcs 41 Podnikateľ Šamorín
1 Dunajská Streda PhDr. Renáta Klauková 42 finančný manažér Dunajská Streda

Nitra

VO č. Okres Titul Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Bydlisko (mesto - obec)
2 Levice Mgr. Ervín Szalma 38 Učiteľ Levice
2 levice Ing. Ivan Murín 53 ekonóm Levice
3 Nitra Mgr. Daniel Balko 46 politológ-historik Nitra

Žilina

VO č. Okres Titul Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Bydlisko (mesto - obec)
1. Bytča   Antónia Podkrivacká 50 konateľ Kotešová
2. Čadca Bc. Marta Cyprichová 52 ergoterapeut Svrčinovec
4. Kysucké Nové Mesto Ing. Vavrín Randa 61 kontrolór NKÚ SR Kysucké Nové Mesto
5. Liptovský Mikuláš Ing. Jozef Repaský 59 technik Liptovský Mikuláš
11. Žilina Ing. Pavel Požoni 61 manažér Žilina

Banská Bystrica

VO č. Okres Titul Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Bydlisko (mesto - obec)
1 Banská Bystrica Ing. Vladimír Túry 51 konateľ firmy Selce
1 Banská Bystrica   Roman Ružica 23 Vysokoškolský študent Banská Bystrica
3 Brezno Mgr. Peter Ondriaš 30 Podnikateľ Predajná, Bečov
4 Detva   Boris Vilhan 47 Výrobný technik Hriňová
5 Krupina Bc. Miroslav Jelcha 34 Majster stavebnej výroby Sebechleby
10 Veľký Krtíš Ing. Ľuboslav Dobrocký 30 manažér Dolná Strehová
10 Veľký Krtíš Mgr. Darina Antolíková 44 Sociálny pracovník Nenince
11 Zvolen   Róbert Hraško 50 vodič VZV Zvolen

Prešov

VO č. Okres Titul Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Bydlisko (mesto - obec)
1 Bardejov Ing. Vladislav Nemec 72 Dôchodca Bardejov
2 Humenné PaedDr. Marta Burdová 43 Externá konzultantka Humenné
3 Kežmarok   Agnesa Kišková 59 Živnostníčka Stará Lesná
4 Levoča Bc. Matej Baňas 27 Živnostník Dúbrava
5 Medzilaborce Bc. Ľuboš Kocurišin 27 Marketingový manažér Medzilaborce
6 Poprad   Emília Ringošová 52 manažérka Nová Lesná
7 Prešov Ing. František Oľha 47 Pedagóg, výrobný riaditeľ Prešov
7 Prešov   Peter Kríž 57 Montážny pracovník Prešov
7 Prešov   Martina Copáková 37 Dobrovoľníčka Prešov
8 Sabinov   Jaroslava Novotná 44 Účtovníčka Jarovnice
9 Snina Ing. Edita Barančíková 46 Riaditeľka SZUŠ Merlin Pichne
10 Stará Ľubovňa Ing. Matej Reľovský 28 Vedúci predajne Kolačkov
10 Stará Ľubovňa   Martin Arendáč 36 Živnostník Stará Lubovňa
11 Stropkov   Lukáš Ferenc 23 Šofér Stropkov
12 Svidník Ing. Ján Polovčík 55 Podnikateľ Vagrinec
13 Vranov n/T   Ján Laco 65 Dôchodca Vranov n/T

Košice

VO č. Okres Titul Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Bydlisko (mesto - obec)
1 Košice 1 Mgr. Adriana Pištejová 52 Riaditeľka školy Košice
2 Košice 2 Ing. Mgr. Peter Hajdú 30 Učiteľ na základnej škole Košice
3 Košice 3 Ing. Alena Vagnerová 32 Strojná inžinierka Košice
4 Košice 4 Ing. Juraj Tobák 31 Audítor Košice
4 Košice 4 Ing. Viktória Kozelová 38 Manažérka Košice
4 Košice 4 Ing. Erich Blanár 47 Energetik Košice
5 Košice okolie Ing. Tomáš Suchý 60 Strojný inžinier Sokoľany
5 Košice okolie   Jozef Krešák 53 Podnikateľ Seňa
6 Gelnica   Marian Keruľ 53 Krajský manažér Margecany
7 Michalovce Mgr. Matej Šarocký 33 Starosta obce Stretavka
7 Michalovce Mgr. Iveta Golmicová 56 Učiteľka Michalovce
8 Rožňava Mgr. Miloš Gallo 43 Sociálny pracovník Štítnik
9 Sobrance Ing. Mária Kirilová 45 Hlavná konrolórka obcí Krčava
10 Spišská Nová Ves PhDr. Milan Smižanský 39 Vrcholový manažér, podnikateľ Odorín
11 Trebišov   Ján Seman 26 Finančný poradca Trebišov
Spracovávam ... Spracovávam ...